Gooey0210@sh.itjust.works to CheapHealthyFood@lemmy.world · 1 year agoLess than $4 per kilosh.itjust.worksimagemessage-square18fedilinkarrow-up184arrow-down111file-text
arrow-up173arrow-down1imageLess than $4 per kilosh.itjust.worksGooey0210@sh.itjust.works to CheapHealthyFood@lemmy.world · 1 year agomessage-square18fedilinkfile-text
minus-squareDonjuanme@lemmy.worldlinkfedilinkarrow-up2·1 year agoHahaha, true there! Or dye some rice pink and put it in the middle. Everything’s expensive these days.
Hahaha, true there! Or dye some rice pink and put it in the middle. Everything’s expensive these days.